Tiktok’ta Hangi Saatlerde Video Atılmalı

Tiktok’ta Hangi Saatlerde Video Atılmalı

Tiktok’ta hangi saatlerde daha çok ilgi çekersiniz, hiç düşündünüz mü?

En yalın nasıl ulaşabilirsiniz, en çok takipçinin dikkatini nasıl çekersiniz? Hangi saatlerde Tiktok Keşfet saatidir? İşte size özel detaylar…

Tiktoka Hangi Saatlerde Video Atılmalı?

Bayigram Tiktok beğeni satın al üzerinden, her videonuza binlerce beğeni almaya hazır mısınız? İstediğiniz saatte video yayınlayabilir, zaman ayarlama özelliğiyle istediğiniz her yerden içeriklerini yayınlayabilir ve organik beğeniler kazanabilirsiniz.

Tiktok sosyal medya saatleri genellikle; sabah ve akşam Prime Time saatlerine göre belirleniyor. İnsanların özellikle işe giderken veya sabah ilk bakışlarını çekmek için 07:00 ile 11:00 saatleri aralığında yayın yapabilirsiniz.

Akşam yayın saatlerini ise 18:00 ile 22:00 aralığında seçmeniz, daha çok kullanıcıya erişmeniz ve izlenmeniz açısından faydalı olacaktır.

Tiktokta Keşfete Düşme Saati Var Mı?

Tüm sosyal medya sistemlerinde olduğu gibi Tiktok Keşfet bölümünde de belirli saatler daha çok ilgi çekiyor. Gönderilerinizin gözden kaçmaması için en çok izlenen saatleri tercih etmelisiniz.

Yeterince takipçi edindikten sonra kendi yayın saatinizi belirleyin ve her gün aynı saatte yayın yapın.

Tiktok Ta Nasıl Kesfete Düşülür?

Tiktok’ta en az 1000 takipçiniz olması gerekir. Gerçek bir fenomen olmak için binlerce ve hatta binlerce takipçiniz olması ve beğeni/ izlenme oranlarınızın senkronize olması önemlidir. Her video ve canlı yayınlarınızda etkileşim oranlarının hem yüksek hem orantılı olması önemlidir.

Takipçi, beğeni, izlenme ve yorum değerleri yüksek olan videolarınız, Tiktok Keşfet’te yayınlanır. Böylelikle daha çok organik etkileşim oranlarına sahip olursunuz.

Tiktok İzlenme Nasıl Artar?

Tiktok izlenme oranları, daha çok takipçiye erişmek ve çok beğeni almakla artar. İlk başladığınızda takipçi satın almak, beğeni ve izlenme satın almak, organik oranlara hızlı ulaşmanız açısından önemlidir.

Bayigram fenomen ve https://bayigram.com/tiktok-begeni-satin-al/ paketini kullanarak, Keşfet etkisinden yararlanabilirsiniz. Hem izlenme oranlarınız artar hem doğal takipçilere ulaşarak, beğenilerinizi pekiştirebilirsiniz. Daha çok izlenmek için;

  • Sayfanızı kalite unsurlarıyla geliştirin
  • İlgi çekici videolar çekin
  • Etiket kullanımına özen gösterin
  • Etkileşimde olun
  • Popüler müzikler seçin
  • Efektler kullanın
  • Global postlar kullanın

Özel, yaratıcı ve sıra dışı yayınlar yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Supertotobet